Hakkımızda Kurumsal Kimliğimiz

ASR Otomasyon, makine imalatçılarına otomasyon hizmeti vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.  Firmamız, çeşitli firmalarda 10 yıldan uzun bir  süre görev yapan, alanında yüksek öğrenim görmüş, deneyimli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.  

İşletmenizdeki iş verimini artırmak, kaliteli ve hatasız ürün üretmek, hem zamandan hem maliyetten kazanmak isteyen müşterilerimiz otomasyon sistemine geçmektedirler.  Yıllardır benzer projelerde görev alan takımımız, size en uygun otomasyon sistemini projelendirecektir. Elektrik Panosu montajı, Scada Otomasyon Sistemleri, PLC ve Servo motorlar gibi otomasyonu meydana getiren tüm alanlarda çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, uygun çözümler oluşturarak, en kısa sürede hizmet vermek ve her türlü teknik desteği sağlamak temel amacımızdır.

Yağ ve buhar kazanı otomasyonları,paketleme makineleri,sıvı ve kuru dolum makineleri,gıda makineleri başta olmak üzere,her türlü makinenin;

  • Pano Montajı
  • Saha Montajı
  • Yazılım ve Servis desteğini sağlamaktayız.

 

 

ASR Otomasyon, Schneider Elektrik Partnerliği


ASR Otomasyon'un, Paketleme Sistemleri Otomasyonları alanında güçlü bir tedarikçi olan Schneider Electric ile Paketleme Sistemlerinde Endikatör olarak Partnerlik anlaşması bulunmaktadır.

Değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla Schneider ürünlerini projelerimizde kullanmaktayız.