Haberler
  ASR Otomasyon Sabah Gazetesinde!

İki mühendis kardeş, geliştirdikleri yazılımla dev fabrikaları cep'e sığdırmayı başardı. Toyota, Nestle, Schneider Electric ve Honda gibi şirketlerin kullandığı yeni sistemle, dünyanın her yerinden fabrikadaki tüm süreçleri takip etmek mümkün.

  Yeni web sitemiz, yeni logomuz...

ASR Otomasyon, kurumsal kimlik çalışmaları sürecinde şirket logosunu ve web sitesini yeniledi. Web sitesinin tüm içeriğinin kontrol panelden değiştirilebildiği esnek, hızlı ve estetik bir sisteme kavuştu. Böylece ASR Otomasyon hakkında son gelişmeler, Facebook ve Twitter sosyal medya entegrasyonu ile daha yakından takip edilebilecek.

İletişim bölümünden gelen istekler de anında yetkililer tarafından değerlendirilerek ziyaretçilere ve müşteriler hızlıca cevap verilebilecek. Sistemin tasarlanması ve programlanması 3 ay sürdü...

  Nestle Gıda Elektrik Pano Montajı

Nestle Gıda Elektrik Pano Montajı projesi de başarıyla tamamlandı. Tamamlanan tüm projeleri referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

  Paketleme Sistemi Otomasyonu

Pada Makine işbirliği ile yeni bir fabrikanın daha Paketleme Sistemi Otomasyonu başarıyla tamamlandı. Referanslar bölümünden yapılan çalışmaları, firma isimleri ile birlikte görebilirsiniz.

  Twitter sayfamız açıldı!

 

Twitter sayfamız açıldı!
ASR Otomasyon Twitter sayfasına gitmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

www.twitter.com/asrotomasyon

  Facebook sayfamız yenilendi!

ASR Otomasyon Facebook sayfamız yenilendi. Facebook sayfamızdan son haberleri takip edebilirsiniz.
Ziyaret etmek için aşağıdaki linke lütfen tıklayınız. ASR Otomasyon Facebook Sayfası